Op dinsdagavond 7 oktober vond op het HWC een interactieve ouder- en leerlingavond plaats voor onze vmbo-t brugklassen 1p, 1q en 1s. Wij hechten op het HWC veel waarde aan een goede samenwerking met ouders en leerlingen, en deze avond was daar een mooi voorbeeld van.
Ouders en leerlingen gingen samen op speurtocht door de school, gevolgd door een pubquiz (over o.a. de schoolregels) met een leuke prijs. Naast het spelplezier stond ook een belangrijk gesprek centraal: hoe zorgen we er samen voor dat er in de klas een veilig klimaat heerst waarin iedereen goed kan leren?
Diverse leerlingen hebben op het podium verteld over hoe zij de eerste weken op het HWC (hebben) ervaren. Andere leerlingen serveerden de koffie of hielpen op een andere manier mee.
Zowel ouders als leerlingen verlieten enthousiast het HWC!
